Hľadanie objektov

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Hidden Words Christmas

24.12.2013
74%
Hra - Hidden Words Christmas
Video sa načíta
V hre Hidden Words Christmas budete na vianočnej tapete hľadať malé obrázky, ktoré slúž na odkrývanie písmeniek. Akonáhle odhalíte všetky obrázky jedného druhu, dôjde k odkrytiu písmenka, ktoré je súčasťou vianočného slová. Dokážete odhaliť všetky písmenká?
Hra - Big Time Rush Hidden Object Game
Video sa načíta
V obľúbenej kapele Big Time Rush je veľa krásnych chalanov a tak ako sa hovorí: je sa na čo pozerať ;) A práve na obrázku tejto kapely budete mať za úlohu nájsť zadané čísla. Dívajte sa dobre, pretože niektoré čísla sa naozaj dobre maskujú. Pomôže Vám napr. lupa alebo nápoveda. Dokážete nájsť všetky…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)