Hľadanie objektov

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…
Hra - Minions Movie Hidden Letters
Video sa načíta
Pokúste sa nájsť všetky písmená na obrázku, ktorého hlavným motívom je dinosaurus. Používajte lupu, pretože inak bude odhalenie celého radu písmen veľmi ťažké.

Hidden Valley 3

30.4.2015
77%
Hra - Hidden Valley 3
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude postavať domy a vytvoriť tak úplne novú dedinku. Aby ste na výstavbu mali dostatok peňazí, musíte násjť rozličné vzácne predmety a starožitnosti, ktoré stačí následne predať a zarobiť tak potrebnú sumu peňazí.
Hra - The Lion King Hidden Objects
Video sa načíta
Postup do ďalšieho kola je v tejto hre podmienený tým, že musíte nájsť všetky objekty. Ide hlavne o zvieratá a tiež o rastliny, ktoré sú rozmiestnené na pozadí ktorého hlavným motívom je leví kráľ.
Hra - Shaun The Sheep Hidden Numbers
Video sa načíta
Nájdi všetky čísla, ktoré sú ukryté v obrázku, ktorého hlavným motívom sú ovce. Niektoré z nich sú naozaj dobre zamaskované, takže hojne využívajte lupu, ktorá ich odhalenie uľahčí.
Hra - Secret Story Hidden Objects
Video sa načíta
Pomôžte malej víle, ktorá stratila moc z lesa. Aby ju získala späť, potrebuje nájsť rôzne zvieratká a predmety. Dokážete ich všetky nájsť?

Hidden Ville

1.2.2015
70%
Hra - Hidden Ville
Video sa načíta
Máte príležitosť kúpiť si malý domček v peknej dedine. Lenže potrebuje rekonštruovať, takže si na to musíte zarobiť. Vašou úlohou bude hľadať veci na zozname. Keď nepoužijete nápovedu, tak dostanete aj plný počet hviezdičiek.

Halloween Hidden Objects

2.11.2014
53%
Hra - Halloween Hidden Objects
Video sa načíta
V tejto hre bude tvojou úlohou nájsť stratené predmety v obrázku. Predmety sú veľmi malé preto budete potrebovať lupu, aby ste ich videli. Podarí sa vám všetky predmety nájsť?

Halloween Hidden Stars

26.10.2014
73%
Hra - Halloween Hidden Stars
Video sa načíta
Skvelú prácu odvediete v tejto hre, ak sa Vám podarí nájsť všetky hviezdy ukryté na pozadí. Pozadia majú vždy námet, ktorý má čo do činenia s Halloweenom.

Hidden SantaHra na skóreHra o medaily

15.9.2014
72%
Hra - Hidden Santa
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú hru Hidden Santa. Vašou úlohou bude nájsť všetky záprahy so Santom. Tie sú schované v každej lokácii na rôznych miestach. Za každý záprah dostanete 50 bodov plus bonus za čas.

Hidden Guitar Search

16.8.2014
72%
Hra - Hidden Guitar Search
Video sa načíta
V hre Hidden Guitar Search nebudete ako obvykle hľadať rozdiely, ale naopak zhody. Na obrázkoch, ktoré sa môžu zdať úplne odlišné, nájdete vždy niekoľko zhôd, ktoré musíte označiť.

Blue Fairy Hidden Stars

15.8.2014
70%
Hra - Blue Fairy Hidden Stars
Video sa načíta
V hre Blue Fairy Hidden Stars musíte hľadať hviezdy, ktoré sú ukryté na pozadí, kde je vyobrazená nádherná víla. Ak nenájdete presne požadovaný počet hviezd, nemáte šancu postúpiť do ďalšieho kola.
Hra - Green Room Hidden Objects
Video sa načíta
Ďalšia skvelá hra, v ktorej budete hľadať objekty schované po miestnosti. Vždy máte zobrazené, aký predmet máte nájsť. Dávajte si pozor, máte obmedzený čas.
Hra - Pirate Fairy Hidden Letters
Video sa načíta
Veľa zábavy a tiež písmen nájdete v hre Pirate Fairy Hidden Letters. Hľadajte v každom kútiku, pretože písmená môžu byť všade. Ak sa dostanete do slepej uličky, môžete využiť pomôcku.

Farms and Meadows Hidden

22.1.2014
74%
Hra - Farms and Meadows Hidden
Video sa načíta
Vďaka dobrému postrehu môžete v hre Farms and Meadows Hidden nájsť všetku zeleninu a tiež ovocie, ktoré sa povaľuje po zemi. Na farme je tiež veľa zvierat, ktoré chcú zeleninu a ovocie zjesť, preto sa musíte s hľadaním ponáhľať.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)