Hľadanie objektov

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Aurora's Closet

1.6.2016
70%
Hra - Aurora's Closet
Video sa načíta
Pomôžte Aurore, aby našla všetky predmety, ktoré potrebuje. Za odmenu si ju môžete obliecť.
Hra - Tangled Find The Alphabets
Video sa načíta
Pomôžte Rapunzel, aby našla všetky písmená. Musíte mať skutočne dobrý postreh, aby ste všetky našli zvládnete to?

Dog Game

24.4.2016
65%
Hra - Dog Game
Video sa načíta
V tejto hre je vašou úlohou, aby ste pomohli psovi nájsť jeho zahrabané kosti. Ak uvidíte, že vám ňufák začne blikať na červeno je zrejmé, že sa kosť nachádza pod vami a máte hrabať. Ak ju nájdete hľadajte ďalšiu. Ale pozor, na hľadanie máte obmedzený čas.

Rapunzel Tower Escape

11.4.2016
86%
Hra - Rapunzel Tower Escape
Video sa načíta
Flynn by chcel vidieť Rapunzel pretože ju miluje a veľmi jej chýba. problém je však v tom, že z veže musí prísť sama. Pomôžte jej nájsť v miesnostni potrebné veci, prekonať dlhú cestu s veže a s výberom nového kostýmu, aby si ju nikto nevšimol.
Hra - Bewitched Doll Near The House
Video sa načíta
Nájdite všetky predmety, ktoré sú napísané v dolnej lište. Aby ste vedeli, čo máte hľadať musíte oprášiť slovíčka z angličtiny. Nájdite všetky!
Hra - Samantha Plum: The Globetrotting Chef 3
Video sa načíta
Podarí sa vám nájsť všetky predmety, ktoré máte na zozname? Ak sa vám to podarí v čo najkratšom časovom limite, získate odmenu pre svoju reštauráciu.
Hra - Samantha Plum: The Globetrotting Chef 2
Video sa načíta
Vašou úlohou bude nájsť všetky predmety, ktoré sú na zozname. Snažte sa hľadať čo najrýchlejšie a získajte odmenu pre vašu reštauráciu.
Hra - Samantha Plum: The Globetrotting Chef
Video sa načíta
Vašou úlohou bude hľadať v predmety zo zoznamu. Budete prechádzať rôzne miesta a tým pádom aj rozdielne objekty. Za úspešné hľadanie dostanete odmenu, ktorú budete potrebovať pre svoju reštauráciu.
Hra - What's in my Fashion Bag?
Video sa načíta
Pomôžte mladej slečne s výberom kabelky a všetkých potrebných vecí, ktoré si do nej musí uložiť. Nakoniec jej môžete vybrať nový outfit, ktorý si ku kabelke môže vziať.
Hra - Garden Secrets Hidden Objects
Video sa načíta
Máte dobré oči? V tejto hre budete hľadať objekty, ktoré sú v spodnej lište. Všetky objekty sú schované na obrázku. V každom kole máte obmedzený čas na hľadanie.

Frozen Hidden Adventure

23.1.2016
81%
Hra - Frozen Hidden Adventure
Video sa načíta
Pomôžte Else s nájdením pár vecí, ktoré potrebuje pre záchranu Anny. Dokážete ich nájsť včas?

Lego Car Hidden Tires

21.12.2015
70%
Hra - Lego Car Hidden Tires
Video sa načíta
Ak máte dobrý zrak, mala by táto hra byť hračka. Vašou úlohou je nájsť určitý počet kolies, ktoré sú schované v obrázku. Akonáhle nejaké nájdete a kliknete na neho, tak sa rozsvieti nažlto a začne sa točiť. Dávajte si pozor, aby ste neurobili chybu a tiež na ubiehajúce čas.
Hra - Spectra Vondergeist Hidden Halloween
Video sa načíta
Spectra hľadá pár vecí na Halloween a nevie ich nájsť. Pomôžete jej, aby pripravila pekný Halloween?

Cinderella Hidden Letters

16.10.2015
64%
Hra - Cinderella Hidden Letters
Video sa načíta
Nájdite všetky písmená v tejto hre. Stačí sa len dobre pozerať.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)