Bludisko

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Maze A Pix

30.5.2013
71%
Hra - Maze A Pix
Video sa načíta
Hra Maze A Pix je zaujímavá hra. Musíte sa dostať z bodu A do bodu B. Zakaždým musíte nájsť cestu až nakoniec. Akonáhle ju nájdete, tak vznikne krásny obrazec, napríklad v podobe býka alebo auta. Otestujte si svoj ​​postreh. Zvládnete nájsť cestu z každého levela?

Bomb It 5

25.5.2013
93%
Hra - Bomb It 5
Video sa načíta
Máme tu piate pokračovanie super hry Bomb It. Štýl hry je stále rovnaký, položiť čo najviac bômb a tým zneškodniť všetkých protivníkov v poli. Po každej vyhranej hre si môžete kúpiť rôzne oblečky na svoju postavičku. Môžete si vyberať aj obtiažnosť hry, kebysa vám zdala príliš ľahká.

Where Am I

28.4.2013
70%
Hra - Where Am I
Video sa načíta
Where Am I je zábavná logická hra, v ktorej je potreba dostať malú kocku von z neviditeľného bludiska. Jednotlivé steny bludiska sa vám zobrazia len keď do nich narazíte a to len na malú chvíľu. Vyriešenie každého levelu si preto vyžaduje dobrú pamäť a skvelý orientačný zmysel.

Bad Ice-Cream 2

27.4.2013
80%
Hra - Bad Ice-Cream 2
Video sa načíta
Bad Ice Cream 2 je zábavná hra podobná Bombermanovi s tým rozdielom, že v nej hráte za zmrzlinu, ktorá zbiera ovocie. Hra je naozaj jednoduchá, ovláda sa šípkami a medzerníkom staviate alebo ničíte ľadové bloky. Cieľom hry je vyhnúť sa všetkým nepriateľom a pozbierať všetko ovocie. Môzete ju hrať…

Bomb It 4

30.12.2012
86%
Hra - Bomb It 4
Video sa načíta
Štvrté pokračovanie obľúbenej hry Bomb It nadväzuje na dobrú tradíciu svojich predchodcov, kde ste si mohli užiť skvelú grafiku, veľa vylepšení a zahrať si aj proti kamarátovi. Tentoraz máte navyše milú možnosť za svoje výhry zbierať body a za ne kupovať svojmu hrdinovi nové zaujímavé kostýmy;)

Undead Hunter

25.10.2012
71%
Hra - Undead Hunter
Video sa načíta
V hre Undead Hunter sa s hlavným hrdinom ocitnete v chodbách bludiska, pričom vaším jediným cieľom bude dostať sa z neho živý. To však nebude vôbec jednoduché, kedže na každom kroku číhá plno nepriateľov, ktorých je možné zničiť len za pomoci dynamitu alebo pištole.

TitanicNÁŠ TIP

4.10.2012
93%
Hra - Titanic
Video sa načíta
Táto postrehová hra, kde budete musieť aj dosť premýšľať, Vás zavedie na palubu potápajúceho sa Titanicu. Aby ste sa neutopili musíte sa dostať z podpalubia na hornú palubu. Problém je v tom, že Titanic je hotové bludisko a navyše Vás na palubu nepustia, ak cestou nenazbierate dostatok peňazí,…

Včely v záhradke

22.7.2012
75%
Hra - Včely v záhradke
Video sa načíta
Mačička Hello Kitty má problém. Do jej záhradky sa nasťahovali včely a ona si chce dôjsť do schránky pre poštu. Pomôžete jej vybrať listy a vrátiť sa domov tak, aby ju žiadna včielka nepichol?

Naruto Blast Battle

30.4.2012
73%
Hra - Naruto Blast Battle
Video sa načíta
V tejto hre inšpirovanej obľúbeným seriálom Naruto sa postavíte do hracieho poľa proti počítaču alebo priamo proti svojmu kamarátovi. Výbušninou si budete prebojovávať cestu, zbierať cenné artefakty a snažiť sa k nepriateľovi dostať skôr, než vyprší časový limit.

Playing with fire 2

13.4.2012
93%
Hra - Playing with fire 2
Video sa načíta
Hra Playing with Fire 2 dozaista poteší každého. So svojou postavou sa budete musieť prebojovať bludiskom a dostať sa až k súperovi, ktorého je potreba zničiť za pomoci dynamitu, ktorý máte k dispozícii. Hru môžu navyše hrať i dvaja hráči.

Bomb It 3

10.4.2012
85%
Hra - Bomb It 3
Video sa načíta
Bomb It 3 je vydarená hra, ktorá svojím námetom pripomína starého dobrého Bombermana. Hra však prináša množstvo nových prvkov, od širokého arzenálu zbraní, až po dopravné prostriedky. Naviac má hra i multiplayer, takže si ju môžete zahrať i s kamarátom.

Bomb It 2

23.5.2011
76%
Hra - Bomb It 2
Video sa načíta
Veľmi podarená oddychová hra pre jedného či dvoch hráčov. V tejto hre máte za úlohu poraziť zostávajúce nepriateľov. K nepriateľom sa prebojujete tak, že pomocou bômb, ktoré môžete klásť, zničíte bludisko. Cestou môžete zbierať rôzne bonusy, ktoré vám pomôžu k dosiahnutiu víťazstva.

Tom and Jerry Bomberman

15.3.2012
78%
Hra - Tom and Jerry Bomberman
Video sa načíta
Zahrajte si super hru s Tomom a Jerrym v hlavných úlohách. Môžete hrať sami v koži Jerryho proti počítaču Tomovi, alebo sa stretnúť s kamarátom. Pohybovať sa budete v zastavanom hracom poli. Prekážky ničíte bombami a samozrejme si chcete čo najrýchlejšie prebojovať cestu k nepriateľovi, aby ste ho…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)