Bludisko

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

MazeFrenzyHra na skóreHra o medaily

21.8.2014
72%
Hra - MazeFrenzy
Video sa načíta
Podarí sa vám doraziť do cieľa za čo najkratší čas? Hra má iba jednu úroveň, ktorá je však ťažká. Snažte sa byť čo najrýchlejší.

Abominaball Snow MazeHra na skóreHra o medaily

9.5.2014
72%
Hra - Abominaball Snow Maze
Video sa načíta
Zahrajte si ďalšiu parádnu hru na skóre! Abominaball Snow Maze je veľmi obtiažna hra, v ktorej sa snažíte pomocou šípok dostať guľôčku do cieľa označeného šípkami. V ceste vám však stojí veľa prekážok, medzi ktoré patria diery, panáčikovia a hlavne čas! Najlepšie je, keď si hru zobrazíte cez…

2 Souls

22.4.2014
73%
Hra - 2 Souls
Video sa načíta
Postreh a tiež šikovné prsty sú potrebné k hraniu hry 2 Souls. Musíte predbehnúť kamaráta na spletitej ceste bludiskom. Cesta je sťažená tým, že sa mení aj smer a ovládanie pohybu. Kto bude víťaz?

Ninja Miner 2

19.4.2014
68%
Hra - Ninja Miner 2
Video sa načíta
Ninja Miner má už druhý diel. Staneš sa opäť zberačom drahokamov. Musíš nájsť cestu v spletitých chodbách, k čomu ti môžu pomôcť rôzne nástroje alebo používanie pák, ktoré regulujú hladinu vody.

Bomb It 7NÁŠ TIP

21.3.2014
89%
Hra - Bomb It 7
Video sa načíta
Zahrajte si ďalší skvelý diel hry Bomb It. V novom dieli si budete môcť vyskúšať nové bonusové vybavenie, ktoré vám pri hre padá. Ďalej budete môcť vašu postavičku aj obliecť do pekného oblečku.

Open Doors

11.3.2014
68%
Hra - Open Doors
Video sa načíta
Cieľom tejto logicky hry je dopraviť štvorček na určené miesto s krížikom. Aby hra nebola tak jednoduchá, v ceste vám budú stáť dvere, ktoré musíte otvárať a zatvárať v správnom poradí. Dokážete to ?

Halved

28.2.2014
73%
Hra - Halved
Video sa načíta
Dopraviť malú guľôčku v hre Halved na jej cieľovú pozíciu nie je vôbec ľahká úloha. Musíte ju dostať cez úzke cestičky a teleporty Vás náhodne premiestňujú v rámci hernej mapy. Dokážete prejsť všetky kolá?

Labyrint

26.12.2013
55%
Hra - Labyrint
Video sa načíta
Veľmi jednoduchá hra, v ktorej je cieľom dostať modrú bodku do červeného poľa bez toho, aby ste vyšli zo žltého poľa. Vyzerá to jednoducho, ale vôbec to také nie je. Kto z vás zdolá 3. level?

KinetXsphere

7.10.2013
79%
Hra - KinetXsphere
Video sa načíta
V hre KinetXsphere sa ocitnete v bludisku, ktoré je zložené z mnohých poschodí a sekcií. Cieľom je dostať loptičku k jamke, ktorú vždy prepadnete do ďalšieho sektoru. Na ceste musíte prekonať celý rad skokanské mostíky. Pomocou mnohých z nich musíte preskočiť celý rad bariér alebo priepastí.…

Ballad of The Cube

23.9.2013
71%
Hra - Ballad of The Cube
Video sa načíta
Milovníci logických hier sa môžu tešiť na mnoho zábavy s titulom Ballad of The Cube. Okrem premýšľania si preveríte aj priestorovú predstavivosť, ktorá je hlavným aspektom na dokončenie tejto hry. Cieľom je vsunúť hraciu figúrku presne do štvorčeka, ktorý sa nachádza ba druhej strane hracieho poľa.

Classic Pacman

17.9.2013
80%
Hra - Classic Pacman
Video sa načíta
Hra Pacman je síce stará, ale práve o to lepšie. Zahraj si túto klasiku a so žltým Pacman sa vydaj jesť guličky a utekať duchom v zapeklitá bludisku. Aby si sa dostala do ďalšieho kola, musíš zjesť úplne všetky. Koľko sa ti podarí získať bodov?

Apple Run 3D

13.9.2013
75%
Hra - Apple Run 3D
Video sa načíta
Apple Run 3D je veľmi zaujímavá 3D hra, ktorá preverí Vaše schopnosti koordinácie. Je nutné si uvedomiť, že na ceste sa vyskytujú aj jabĺčka, ktorá musíte zbierať. Na trase sa vyskytujú aj checkpointy, ktoré sú Vašou jedinou záchranou v prípade pádu. Inak budete musieť každé kolo začínať od…

Brain Ball Runaway

13.9.2013
83%
Hra - Brain Ball Runaway
Video sa načíta
V hre Brain Ball Runaway je cieľom dostať guličku cez bludisko do druhého teleportu. Tento sa však otvára iba vtedy, keď pozbierate všetky modré kryštály, ktoré sa nachádzajú na hracej ploche. Určité prekážky môžete využiť, ale nachádzajú sa tu tiež rôzne pasce, ktorým je potrebné sa vyhnúť.

Ms. PacmanHra na skóreHra o medaily

9.7.2013
80%
Hra - Ms. Pacman
Video sa načíta
Ms. pacman je super stará hra, na ktorú mnohí z vás radi spomínajú. Vašou úlohou bude vyzbierať všetky malé bodky a vyhnúť sa všetkým příšerkám. Zjesť ich môžete len vtedy, keď zjete veľkú blikajúcu bodku. Tak ich spomalíte na obmedzenú dobu a môžete ich požierať za extra body naviac. Za každých 10…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)