Obľúbené hry

Hop To The TopHra na skóreHra o medaily

16.7.2014
72%
Hra - Hop To The Top
Video sa načíta
Skvelá hra, v ktorej budete skákať do výšky s loptičkou. Máte však obmedzený čas. Po ceste nezabudnite zbierať bonusy.

Turbo SpiritHra na skóreHra o medaily

18.6.2014
72%
Hra - Turbo Spirit
Video sa načíta
Zahrajte si skvelé preteky na motorkách a získajte čo najviac bodov. Hra obsahuje 4 trate, ktoré si musíte zahrať, aby ste mohli uložiť výsledok. Každá trať má časovú bránu, ktorú musíte v stanovenom čase prejsť.

Zombie RaceHra na skóreHra o medaily

6.6.2014
76%
Hra - Zombie Race
Video sa načíta
Ďalšia skvelá oostrehová hra, v ktorej idete s autom po ceste, vyhýbate sa prekážkam a zbierate body. Body sa vždy počítajú len na jednej strane cesty, takže buďte pripravení. Za získané lebky môžete auto aj upravovať.

Balloon ParkHra na skóreHra o medaily

14.6.2015
74%
Hra - Balloon Park
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, v ktorej budete mať za úlohu naplniť balóniky héliom. V každom kole budete mať za úlohu naplniť určitý počet balónikov. Skladajte potrubia tak, aby ste mohli naplniť viac balónikov naraz.

Gold StrikeHra na skóreHra o medaily

23.7.2014
75%
Hra - Gold Strike
Video sa načíta
Zahrajte si na zlatokopa a získajte zo žily najviac zlata. Zakaždým musíte vrhnúť krompáč minimálne na dve rovnaké kocky. Pozor, kocky sa neustále približujú.

Papa PearHra na skóreHra o medaily

20.1.2015
83%
Hra - Papa Pear
Video sa načíta
Strieľajte guličky tak, aby po ceste trafili čo najviac prekážok, pretože iba toto je cesta, ako dosiahnuť na čo najvyššie skóre. Dokážete tiež v každom kole trafiť aspoň raz guličkou každé z hladných vriec dole? Ak nie, tak sa s postupom do ďalšieho kola rozlúčte predčasne.

Dora Fun Cafe

18.10.2013
85%
Hra - Dora Fun Cafe
Video sa načíta
Dora si otvorila svoj podnik s kávou a rôznorodým občerstvením. Pomôžete jej s vedením podniku a obsluhou. V bublinke nájdete, akú objednávku si zákazník želá. Vašou úlohou, je ju pripraviť, čo najrýchlejšie. Zvládnete to?

FrozenHra na skóreHra o medaily

22.11.2014
76%
Hra - Frozen
Video sa načíta
Máme tu parádnu hru, v ktorej budete spájať ľadové kocky. Kocky k sebe spájate podľa rovnakého počtu prasklín. Kocky s postavičkou nemožno otáčať.

Bubble Shooter ChristmasHra na skóreHra o medaily

16.12.2014
80%
Hra - Bubble Shooter Christmas
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu postrehovku, v ktorej budete spájať minimálne 3 rovnako farebné guľôčky. Dávajte si však pozor, pretože s každou úrovňou sa rýchlosť padania guličiek zvyšuje.

Pet Sledding

23.1.2014
86%
Hra - Pet Sledding
Video sa načíta
Vyskúšajte si zahrať postrehovú hru Pet sledding, kde si môžete vybrať hru pre jedného, ale i dvoch hráčov. Po vybraní si môžete vybrať jedného zo zvieracích jazdcov. Potom sa môžete pustiť do hry, kde bude vašou úlohou zbierať darčeky a vyhýbať sa kameňom. Každým kolom, je hra náročnejšia preto…

CombopopHra na skóreHra o medaily

4.12.2014
70%
Hra - Combopop
Video sa načíta
Máme tu ďalšiu hru, kde budete mať za úlohu odstrániť čo najviac guličiek sa bude dať. Spájať môžete vždy najmenej 3 rovnako farebné guľôčky.

Angry Birds MahjongHra na skóreHra o medaily

21.11.2014
78%
Hra - Angry Birds Mahjong
Video sa načíta
Zahrajte si parádny mahjong s tematikou Angry Birds. Čaká na vás mnoho ťažkých kôl a hlavne desať minútový časový limit.

Gem TreesHra na skóreHra o medaily

25.8.2014
74%
Hra - Gem Trees
Video sa načíta
Gem Trees je zábavná hra, v ktorej musíte zbierať drahokamy na strome a inkasovať za ne body. Ak vezmete šedý, tak o body prídete. Najviac bodov získate za hlavný drahokam, ktorý vyrastie po nazbieraní 20 obyčajných. K úspešnému splneniu úrovne potrebujete najmenej 400 bodov.

Pop'em UpHra na skóreHra o medaily

8.6.2014
74%
Hra - Pop'em Up
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú logickú hru Pop'em Up! Vašou úlohou bude odstrániť z hernej plochy čo najviac farebných kociek tak, že budete klikať na minimálne dve rovnaké vedľa seba.
Hra - Spongebob Krabby Patty Dash
Video sa načíta
V tejto hre si vyskúšate, ako náročné je pracovať v stánku, kde sa predávajú burgery. Sama práca zložitá nie je, ale budete sa musieť otáčať, pretože zákazníkov je veľa a objednávok tiež.

CrashHra na skóreHra o medaily

30.10.2014
72%
Hra - Crash
Video sa načíta
Ďalšia hra, v ktorej budete musieť odbúrať rovnako farebné kocky. Pre ich odbúranie musia byť minimálne 3 rovnaké. Zo spodnej hranice sa neustále objavujú nové rady kociek a vy sa musíte snažiť, aby nedosiahli až na strop.

Grilled Barbecue

27.10.2014
68%
Hra - Grilled Barbecue
Video sa načíta
V tejto hre budete viesť svoju vlastnú živnosť. Budete mať na starosti stánok s občerstvením. kde budete robiť jedlá z mäsa a morských plodov. Cieľom je obslúžiť čo najviac zákazníkov a rozšíriť váš sortiment jedál.

Chicken Roll

11.9.2014
69%
Hra - Chicken Roll
Video sa načíta
Uvarte si skvelú kuraciu tortillu! V tejto hre stačí len postupovať podľa receptu a nemôžete nič pokaziť! Tiež už vám stekajú sliny?

Cooking Cheese Cake

12.9.2014
71%
Hra - Cooking Cheese Cake
Video sa načíta
Kto z vás má rád sladkosti, tak si určite vyskúšajte aj túto hru, v ktorej budete robiť tvarohový koláč!

Halloween Hidden Stars

26.10.2014
73%
Hra - Halloween Hidden Stars
Video sa načíta
Skvelú prácu odvediete v tejto hre, ak sa Vám podarí nájsť všetky hviezdy ukryté na pozadí. Pozadia majú vždy námet, ktorý má čo do činenia s Halloweenom.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)