Vojnové

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Colony

26.7.2012
65%
Hra - Colony
Video sa načíta
Colony je perfektne spracovaná vojenská stratégia, v ktorej budete mať za úlohu vybudovať mocnú základňu schopnú produkovať mnoho vojenských jednotiek a tak zničiť nepriateľa. Hra má tri módy - kampaň, rýchla hra a multiplayer.

Tank Destroyer

9.7.2012
64%
Hra - Tank Destroyer
Video sa načíta
Tank Destroyer je dobre spracovaná strieľačka, v ktorej sa vydáte so svojím tankom ničiť nepriateľské tanky. Pokladajte míny, strieľajte a hlavne zničte všetky nepriateľské ozbrojené sily.

Desert Rifle

23.4.2012
62%
Hra - Desert Rifle
Video sa načíta
Staňte sa vojakom v zákope a čelte hromade nepriateľských jednotiek. So svojho úkrytu musíte zneškodniť všetkých nepriateľov. V tejto neľahkej úlohe vám pomôžu rozličné zbrane a nášlapné miny, ktoré máte k dispozícii.

Frontline Defense 2

23.3.2012
70%
Hra - Frontline Defense 2
Video sa načíta
Bráňte svoje pozície a hlavne vchod do svojej pevnosti pred nájazdmi nepriateľov vo výbornej tower defense hre s vojnovou tematikou. Rozmiestnite čo najlepšie svoje palebnej veže a nenechajte prejsť žiadneho nepriateľského vojaka. Za zabitých nepriateľov získate body k nákupu ďalších obranných…

Commando 2

12.3.2012
71%
Hra - Commando 2
Video sa načíta
V tejto super bojovej hre sa stanete neohrozeným vojakom, ktorý je pripravený vrhnúť sa do boja a poraziť všetkých nepriateľov. Vo vašej neľahkej úlohe vám pomôže arzenál zbraní, včetne guľometu a raketometu. Nenechajte sa nepriateľmi zastrašiť a rozprášte ich na popoľ!

Warfare 1917

23.5.2011
66%
Hra - Warfare 1917
Video sa načíta
Vyskúšajte si, ako prebiehal prvá svetová vojna v zákopoch. Dostali ste sa do vedenia armády a vašim úlohou je dobyť nepriateľské zákopy. Využívajte správne taktiky, sledujte morálku vojakov a vymýšľajte najvhodnejšie stratégie. Warfare 1917 je jednoducho veľmi podarená strategická onlinovky.

Shadez

23.5.2011
65%
Hra - Shadez
Video sa načíta
Veďte svoje vojsko k víťazstvu. V tejto hre sa dostanete na pozíciu veliteľa armády a vašou úlohou je starať sa o to, aby ste so svojimi vojakmi dobili čo najviac nepriateľského územia a neprišli o žiadne svoje. Spočiatku môžete používať len jeden typ jednotiek, na vyšších úrovniach však dostanete k…

Fire in the Hole 2

23.5.2011
53%
Hra - Fire in the Hole 2
Video sa načíta
Táto onlinovky vás zavedie do bojového prostredia. Vy ako jediný vojak sa musíte ubrániť všetkým útočiacim nepriateľom tak, aby ste sa úspešne živí dostali do cieľa. K dispozícii máte zbraň a granáty, cestou však narazíte na ďalšie bonusy.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)