Tučniaci

Zoradiť od najlepších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Funny Volleyball

17.10.2015
72%
Hra - Funny Volleyball
Video sa načíta
Poď si zahrať parádny volejbal. Budeš hrať za tučniaka a ďalšie postavy. Je potrebné sledovať trajektóriu letu lopty a predvídať, kde dopadne. Jedine tak môžete poraziť svojho protivníka.

Pet Stars: Baby Penguin

15.10.2015
68%
Hra - Pet Stars: Baby Penguin
Video sa načíta
Postarajte sa o tohto zraneného tučniaka, ktorý potrebuje vašu pomoc. Akonáhle ho ošetríte, tak ho budete kúpať a obliekať.
Hra - Big Hero 6 Fly Adventure
Video sa načíta
Robot z filmu Veľká šestka sa vydal na dlhú a nebezpečnú cestu, ktorú mu musíš pomôcť prejsť. Stačí sa poriadne vyhýbať všetkým prekážkam a byť dostatočne rýchla. Dokážeš to?

Penguin Care

5.5.2015
75%
Hra - Penguin Care
Video sa načíta
V tejto hre sa budete starať o pekného tučniaka! Musíte ho poriadne umyť, nakŕmiť a hrať sa s ním. Robte všetko podľa postupu a nemôžete nič pokaziť.

Conquer Antartica

17.12.2014
71%
Hra - Conquer Antartica
Video sa načíta
Parádna hra, v ktorej budete potrebovať dobrú mušku. Budete mať za úlohu zhodiť tučniakmi na protiľahlom ľadovci. Na výber máte niekoľko druhov zbraní. Dávajte si však pozor, aby vás nezhodil skôr.

Yetisports 1Hra na skóreHra o medaily

8.10.2014
63%
Hra - Yetisports 1
Video sa načíta
Podarí sa vám odpáliť tučniaka čo najďalej? Vašou úlohou bude odpáliť tučniaka, ktorý zoskočí dolu. Na získanie najväčšieho skóre máte 5 pokusov, ktoré sa sčítajú.

Hungry Penguin

29.9.2014
81%
Hra - Hungry Penguin
Video sa načíta
Tento Penguin miluje zmrzlinu, nanuky a preto ich chce všetky zozbierať. Pomôžte mu s tým a preskakujte prekážky, ktoré vám stoja v ceste.

Penguin Cubes

28.2.2014
73%
Hra - Penguin Cubes
Video sa načíta
V hre Penguin Cubes musíte pomôcť tučniakovi, ktorý sa snaží odstraňovať ľadové bloky. Musíte spojiť vždy aspoň tri rovnaké bloky vedľa seba. Do ďalšieho kola postupujete po odstránení všetkých blokov na hernej mape.

Penguins Castle

1.1.2014
77%
Hra - Penguins Castle
Video sa načíta
V tejto hre budete postavení pred veľmi náročnú úlohu. Z neba vám budú padať tučniaky, ktoré musíte dostať na breh pomocou nafukovacej plošiny, od ktorej sa odrážajú. Máte tri životy. Snažte sa vyhýbať cencúľom, ktoré vám budú na plošinu padať, inak prichádzate o život. Najlepšie by bolo, keby sa…

Crazy Penguin Catapult

28.12.2013
88%
Hra - Crazy Penguin Catapult
Video sa načíta
Pomôžte sa ubrániť tučniakom pred ľadovými medveďmi. K tomu vám pomôže obrovský katapult, ktorým pred každým levelom odpálite čo najviac tučniakov nad bojové pole. Dávajte si pozor, aby ste ich neodpálili do stropu alebo do steny. V ďalšej časti sa objavujete nad bojovým poľom a vašou úlohou bude…

Santa Snow Ride

25.12.2013
72%
Hra - Santa Snow Ride
Video sa načíta
Pretekanie na snehu je ešte náročnejšie, pretože terén nie je spevnený. V hre Santa Snow Ride sa navyše musíte snažiť pozbierať čo najviac darčekov, ktoré sú roztrúsené po ceste. Vaším protivníkom je tučniak, ktorý po nich tiež túži. Do ďalšieho kola vedie cesta len cez víťazstvá.

Eggs Rescue

19.12.2013
74%
Hra - Eggs Rescue
Video sa načíta
Hra Eggs Rescue je spracovaná v podobe minigolfu, vašou úlohou však nebude dopraviť loptičku do jamky, ale vajíčka tučniakov do hniezda. V každom kole máte pri tom len obmedzený počet úderov, ktoré pokiaľ presiahnete vajíčko sa rozbije a vy budete musieť začať odznova.

Penguin Wars 2

30.11.2013
78%
Hra - Penguin Wars 2
Video sa načíta
V logickej skákačke Penguin Wars 2 sa s dvojicou tučniakov vydáte na dlhú cestu vedúcu k ich úkrytu. Aby ste sa dokázali bezpečne dostať až do cieľa, musíte sa vyhýbať všetkým nástrahám. Zároveň musia tučniaci navzájom spolupracovať, čo im umožní dostať sa i na nedostupné miesta.

Penguin skate 2

28.11.2013
70%
Hra - Penguin skate 2
Video sa načíta
Penguine Skate 2 je športová hra, kde vystupuje v hlavnej roli milý tučniak. V tejto hredostanete možnosť predviesť, akí ste dobrí na svahu. Vašou hlavnou úlohou je nespadnúť a cestou pozbierať, čo najviac lízaniek.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)