Starostlivosť

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Pet Bunny Grooming

5.5.2016
86%
Hra - Pet Bunny Grooming
Video sa načíta
Postarajte sa o opusteného zajačika, ktorý potrebuje vašu pomoc. Očistite ho a poskytnite mu všetko, čo bude potrebovať.
Hra - Baby Hazel St. Patricks Day
Video sa načíta
Hazel chce osláviť deň sv. Patrika so svojimi kamarátmi. Pomôžte jej s prípravou oslavy, aby si tento deň všetci traja užili.

Baby Hazel Spring Time

26.4.2016
82%
Hra - Baby Hazel Spring Time
Video sa načíta
Pomôžte hlavnej hrdinke a jej mame v tejto zaujímavej adventúre. Vašou úlohou bude upratať dom a zároveň splniť rozličné drobné úlohy. Aby bola hlavná hrdinka spokojná, musíte úlohy splniť čo najrýchlejšie. Pokiaľ budete dlho váhať, môže sa stať, že sa vám minie šťastia a hra následne končí.

Rapunzel Baby Bath

25.4.2016
75%
Hra - Rapunzel Baby Bath
Video sa načíta
Postarajte sa o Rapunzel ešte v detskom období. Umyte ju a postarajte sa o ňu najlepšie ako viete.
Hra - Tom and Angela Cat Beach Holiday
Video sa načíta
Tom a Angela sa rozhodli ísť na dovolenku, aby sa ohriali a oddýchli. Pomôžte im dovolenku spríjemniť a postarajte sa o nich najlepšie ako dokážete.

Belle Baby Feeding

3.4.2016
74%
Hra - Belle Baby Feeding
Video sa načíta
Bellu zobudilo jej bábo, ktoré neustále plakalo. Pomôžte jej zistiť príčinu a vyriešte tento problém, aby bolo opäť spokojné.
Hra - Monster High Fashion Pets
Video sa načíta
Zvieratká z Monster High by potrebovali poriadný kúpeľ a výber nového oblečenia. Postarajte sa o každého z nich a spravte z neho krásneho domáceho miláčika.

Kitty House Build

29.3.2016
76%
Hra - Kitty House Build
Video sa načíta
Zaobstarajte si mačičku a postavte jej krásny domček, aby sa u vás cítila pohodlne. Samotnú mačičku si môžete ozdobiť podľa vašeho vkusu.

Kitty Grooming Salon

26.3.2016
75%
Hra - Kitty Grooming Salon
Video sa načíta
Do vášho salónu prichádzajú nové mačičky, ktoré potrebujú upraviť. Vyberte si jedno z nich a postarajte sa o neho, aby vyzeralo krajšie ako pred príchodom.

Rabbit Care

26.3.2016
75%
Hra - Rabbit Care
Video sa načíta
Vyberte si zajačika a postarajte sa o neho najlepšie ako viete, aby bol spokojný a šťastný. Okrem starostlivosti, ho môžete obliecť aj do nového oblečenia.
Hra - Baby Barbie School Morning
Video sa načíta
Postarajte sa o malú Barbie pred odjazdom do školy Najskôr ju musíte vzbudiť, umyť v kúpeľni a pripraviť chutné raňajky. Dohliadnite, aby všetky svoje úlohy splnila na jednotku a mohla sa vydať do školy.

Elsa Mommy Birth

24.3.2016
71%
Hra - Elsa Mommy Birth
Video sa načíta
Elsa bude mamičkou a potrebuje vašu pomoc, aby počkala na sanitku a pôrod prebiehal v poriadku. Postarajte sa o ňu, aby bola silná na pôrod a pomôžte jej so starostlivosťou o dieťa.

Princess Elsa Twins Care

22.3.2016
78%
Hra - Princess Elsa Twins Care
Video sa načíta
Pomôžte Else so starostlivosťou o jej vlastné deti, ktoré sú živé a hravé. Postarajte sa o ne, aby boli šťastné.

Elsa Babysitter

22.3.2016
81%
Hra - Elsa Babysitter
Video sa načíta
Elsa sa stala opatrovateľkou a jej úlohou je, aby sa postarala o malé dieťa. Pomôžte jej, aby to prvý deň zvládla.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)