Mahjong

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Mahjong: Čtyři Roční Období
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu logickú hru, v ktorej spájate kocky s rovnakými znakmi. Spojiť však môžete vždy len tie kocky, ktoré sú na kraji a nie sú potrebné uprostred.

Dream Pet Link

31.10.2013
66%
Hra - Dream Pet Link
Video sa načíta
Hra Dream Pet Link prináša veľmi jednoduchý mahjong, ktorý je vhodný aj pre najmenších hráčov. Týmto pomôže rozvíjať predstavivosť i myslenie a postreh. Cieľom je spojiť vždy dva rovnaké obrázky vedľa seba. Hru úspešne dokončíte iba v prípade, že Vám nezostane ani jeden štvorček.
Hra - Antarctic Expedition Mahjong
Video sa načíta
Všetci dobrodruhovia si určite radi zahrajú hru Antarctic Expedition Mahjong. Cieľom je spájanie dvoch rovnakých obrázkov. Motívom sú obrázky, na ktorých nájdeme predmety, ktoré sa používajú na cestách za severným pólom.
Hra - Jolly Jong - Sands of Egypt
Video sa načíta
Jolly Jong je ďalšia Mahjongová hra, ktorá sa vám bude zaručene páčiť! Odkrývajte kamene, kým vám neostane ani jeden. To sa vám nemusí vždy podariť, takže si dávajte pozor a ťahy si premyslite. Podarí sa vám nahrať TOP skóre?

WOW Connect

24.6.2013
71%
Hra - WOW Connect
Video sa načíta
Prinášame vám Mahjong v štýle World Of Warcraft. Vaša úloha je jasný, spájajte dlaždice s rovnakými obrázkami. Lenže to nebude také jednoduché, ako sa zdá. Nie vždy ich môžete spojiť, musí byť vedľa seba alebo medzi nimi nesmie byť zastavaná cesta. Môžete použiť aj nápovedu alebo s dlaždicami…

Sport Mahjong

12.4.2013
65%
Hra - Sport Mahjong
Video sa načíta
Je tu klasický Mahjong vo veľmi zaujímavej a atraktívnej podobe. Na jednotlivých kameňoch, ktorých dvojice musíte hľadať a tak ich odstaraňovat, nájdete vyobrazené jednotlivé športy. Podarí sa Vám odstrániť z herného poľa všetky kamene?

Mahjong Connect 2

11.2.2013
70%
Hra - Mahjong Connect 2
Video sa načíta
Mahjong Connect 2 je druhý diel logickej hry, v ktorej je potreba vyčistiť plochu od hracích kameňov a to tak, že budete postupne spájať kamene s rovnakým symbolom. Kamene je však možné spojiť len v prípade, že cesta medzi nimi je volná a nie je blokovaná ostatnými kameňmi.

Deep Sea Mahjong

4.2.2013
70%
Hra - Deep Sea Mahjong
Video sa načíta
Pokiaľ máte radi Mahjong určite vyskúšajte pekne spracovanú hru z morského prostredia Deap Sea Mahjong. V každom kole budete mať za úlohu pospájať dvojice rovnakých kameňov a tým ich odstrániť z hracej plochy. Obtiažnosť jednotlivých kôl sa neustále stupňuje, takže sa určite nebudete nudiť.

Mahjong Titans

10.1.2013
72%
Hra - Mahjong Titans
Video sa načíta
Ďalšie výborná hra z rodiny mahjong je tu. Spojte dvojice kameňov s rovnakými symbolmi a odstráňte ich tak. Dôležité ale je, aby kamene boli "voľné" - žiadne ďalšie kamene na nich z väčšej časti neležali alebo je neobklopovaly.

Dream Christmas Link

23.12.2012
63%
Hra - Dream Christmas Link
Video sa načíta
Vo vianočnom štýle je tu aj veľmi pekná logická hra Dream Christmas Link, ktorá svojim princípom pripomína mahjong. Rovnako ako u Mahjongu musíte spájať dvojice rovnakých obrázkov medzi ktorými nie je žiadny iný obrázok ako prekážka. V tejto hre sú ale všetky obrázky v jednej rovine, máte obmedzený…

Mahjong AlchemyNÁŠ TIP

10.7.2012
76%
Hra - Mahjong Alchemy
Video sa načíta
Mahjong Alchemy je jedna z najlepších hier zo skupiny hier mahjong. Vašou úlohou je hľadať dvojice kameňov s rovnakým symbolom a odstraňovať ich tak. Pôjde to ale len v prípade, že kamene budú voľné - budú mať minimálne z dvoch strán voľné miesto a budú úplne hore. Dokážete odstrániť všetky kamene?

10 Mahjong

25.5.2012
73%
Hra - 10 Mahjong
Video sa načíta
Je tu netradičné hra z rodiny mahjong. Opäť pôjde o fúziách dvoch rovnakých voľných kameňov, aby sa rozobrala celá hromada. Tentokrát nebudete spájať rovnaké kamene, ale len tie s rovnakým základným symbolom, ktorých hodnota dá dohromady 10.

Mahjong ConnectHra na skóreHra o medaily

3.4.2012
72%
Hra - Mahjong Connect
Video sa načíta
Je tu ďalšie bezchybná hra z rodiny Mahjong. Aj tentoraz bude hlavným cieľa odstrániť z hracej plochy všetky kamene. Dosiahnete to tak, že vždy spojíte dva s rovnakými symbolmi. Lenže tu je to ešte o trošku zložitejšie. Nielen že musí byť kamene "voľné", ale ešte medzi nimi nesmie byť iné kamene ako…

Looney MahjongHra na skóreHra o medaily

22.3.2012
68%
Hra - Looney Mahjong
Video sa načíta
Je tu ďalší z klasických hier mahjong, kedy máte za úlohu odstrániť z hracieho poľa všetky kamene. A to tak, že vytvoríte dvojica vždy s rovnakým obrázkom. Aby ale kamene zmizli, musia byť aspoň z jednej dlhej a jednej krátkej strany voľné. Podarí sa Vám to v tejto hre s krásnymi obrázkami z…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)