Mahjong

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Celebrities Mahjong

8.9.2014
69%
Hra - Celebrities Mahjong
Video sa načíta
Zahrajte si známu hru Mahjong so známymi detskými, ale aj speváckymi celebritami. Podarí sa vám nájsť všetky páry?

Winx Club Mah-jongg 2

30.8.2014
83%
Hra - Winx Club Mah-jongg 2
Video sa načíta
Zahrajte si známu čínsku hru Mahjong. Ha je veľmi jednoduchá, musíte hľadať rovnaké páry a odstraniť ich, čím sa vám otvoria iné obrázky.

Roman Mahjong

19.8.2014
70%
Hra - Roman Mahjong
Video sa načíta
Princípom Roman Mahjong je spájanie dvoch rovnakých kameňov. Ak sa Vám podarí odstrániť všetky kamene z hracieho poľa, potom postupujete do ďalšieho kola. Symboly sú spojené s Rímom.

Mahjong Amusing Mexico

29.6.2014
69%
Hra - Mahjong Amusing Mexico
Video sa načíta
Princíp hry Mahjong Amusing Mexico je založený na odoberaní kameňov z hracej plochy. Ak sa Vám podarí odobrať všetky kamene, vyhrávate. Uvoľniť je možné len kamene, ktoré majú voľné strany.

The Smurfs MahjongHra na skóreHra o medaily

26.5.2014
73%
Hra - The Smurfs Mahjong
Video sa načíta
Cieľom hry The Smurfs Mahjong je odoberať kamene tak, aby na konci neostal ani jeden. Sú na nich vyobrazení šmoulové, ktorí vykonávajú zaujímavé činnosti. Dokážete si poradiť so všetkými kamene?

Shuigo

13.5.2014
65%
Hra - Shuigo
Video sa načíta
Shuigo je pekná a jednoduchá hra na štýl Mahjongu pre mladých a deti. V tejto hre musíte spájať malé kocky s rovnakými obrázkami, pretože keď ich nezadáte v správnom poradí, tak sa vám nepodarí hru dokončiť. Nie je tak náročná, ako ostatné varianty Mahjong. Tak si vyskúšajte, aký máte postreh.

Endless Mahjong 2

12.5.2014
80%
Hra - Endless Mahjong 2
Video sa načíta
Ďalšia zábavná hra Mahjong je tu! Hra má pekné prevedenie a ponúka na výber aj rôzne druhy usporiadania kociek. V hre potom musíte spájať rovnaké znaky a tým vždy odobrať dvojicu kociek. Ak si nebudete vedieť rady, môžete kocky zamiešať alebo využiť nápovedu.

Shumojong

8.5.2014
74%
Hra - Shumojong
Video sa načíta
Máte radi hry mahjong? Tak táto sa Vám bude určite páčiť! Funguje na rovnakom princípe odoberania kociek, akurát s tým rozdielom, že namiesto obrázkov sú čísla. Tie musia vždy dávať súčet, ktorý je uvedený v každom leveli. Našťastie nemusíte spájať vždy len dve čísla. Ak bude súčet 10, môžete spojiť…

Happy Easter Mahjong

23.4.2014
76%
Hra - Happy Easter Mahjong
Video sa načíta
Zahrajte si parádny veľkonočné Mahjong! V tejto hre bude vašou úlohou pozbierať všetky vajíčka. Vždy musíte spojiť dve rovnaké vajíčka, ktoré sú voľne dostupné.

Neptune Mahjong Connect

25.1.2014
79%
Hra - Neptune Mahjong Connect
Video sa načíta
Máme tu pre vás ďalší skvelý mahjong, ktorý otestuje vašu logiku. Musíte spájať kamene s rovnakými obrázkami. Lenže to nebude tak jednoduché ako sa zdá, môžete ich spojiť vtedy, keď nemajú v ceste žiadnu prekážku. Zvládnete zdolať všetky úrovne?

Cartoon Mahjong

9.1.2014
78%
Hra - Cartoon Mahjong
Video sa načíta
Cartoon Mahjong je logická hra, v ktorej musíte postupne spájať rovnaké páry. Hra je výnimočná tým, že v nej nájdete známe animované postavičky z rozprávok. Podarí sa vám v časovom limite spojiť všetky páry?

Snow White Mahjong 2

5.1.2014
73%
Hra - Snow White Mahjong 2
Video sa načíta
Zahraj si hru Mahjong spoločne so Snehulienkou, s ktorou budeš prechádzať niekoľko úrovní. Úroveň hry je veľmi jednoduchá takže, je vhodná aj pre menšie deti. Dokážete všetky úrovne zdolať v časovom limite a nájsť všetky páry ?
Hra - Mahjong Shanghai Dynasty
Video sa načíta
Zahrajte si jednoduchú verziu hry mahjong. Na výber máte dve obtiažnosti, z ktorých tá ľahšia je detská. Vašou úlohou je spájať vždy dva voľné bloky s rovnakým obrázkom.
Hra - Mahjong Solitaire Challenge
Video sa načíta
Otestujte si vlastné logické myslenie a zahrajte si jednoduchú mahjong hru. Hra je príjemná na pohľad a má jednoduché ovládanie. Princípom hry je spojiť vždy dve rovnaké políčka.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)