Mahjong

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Jewels Connect Mahjong

29.9.2015
71%
Hra - Jewels Connect Mahjong
Video sa načíta
Spájajte rovnaké obrázky na hracej ploche. Je dôležité, aby medzi nimi neboli prekážky, pretože inak sa nebudú dať prepojiť. Do ďalšieho kola sa dostávate v okamihu, keď odstránite všetky obrázky.

Vintage Connect

3.6.2015
75%
Hra - Vintage Connect
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre pripomínajúcej mahjong bude spájať dvojice rovnakých obrázkov. Obrázky je však možné spojiť len keď sa nachádzajú blízko seba alebo majú dostatok voľných hrán. Pokiaľ nebudete vedieť, ako ďalej postupovať, použite nápovedu.

Mahjong Underwater

27.4.2015
70%
Hra - Mahjong Underwater
Video sa načíta
Dokážete si poradiť s odoberaním kameňov v netradičnom Mahjongu? Hru dohráte iba v okamihu, keď z hracej plochy zmiznú všetky kamene. Vždy môžete odobrať dva rovnaké kamene, ktoré majú voľné strany.

Frozen Mahjong

9.3.2015
66%
Hra - Frozen Mahjong
Video sa načíta
Potrénujte si mozog s klasickou japonskou hrou Mahjong a získajte, čo najviac bodov. Dokážete vyhrať?

Mahjong in the Garden

1.12.2014
78%
Hra - Mahjong in the Garden
Video sa načíta
Kto si chce trochu precvičiť postreh, je na správnom mieste. Dokážete nájsť vždy dva rovnaké kamene, ktoré je možné odstrániť? Namiesto klasických znakov na nich nájdete zvieratá, takže ide o akúsi obmenu.

Mahjongg Solo 2

27.11.2014
58%
Hra - Mahjongg Solo 2
Video sa načíta
Zahrajte si klasickú čínsku hru Mahjong, pri ktorej musíte použiť logické myslenie a postreh. Podarí sa vám nájsť všetky páry a vyhrať?

Angry Birds MahjongHra na skóreHra o medaily

21.11.2014
78%
Hra - Angry Birds Mahjong
Video sa načíta
Zahrajte si parádny mahjong s tematikou Angry Birds. Čaká na vás mnoho ťažkých kôl a hlavne desať minútový časový limit.

Hello Kitty MahjongHra na skóreHra o medaily

6.10.2014
76%
Hra - Hello Kitty Mahjong
Video sa načíta
Jednoduchá hra, v ktorej budete z pyramídy odoberať vždy dve rovnaké kocky. Na výber máte 3 typy pyramíd, ktoré majú rozdielny počet kociek. Ak sa zaseknete, môžete 3x zamiešať rozloženie kociek.

Christmas Mahjong

4.10.2014
74%
Hra - Christmas Mahjong
Video sa načíta
Skúste si zahrať tento mahjong. Je to logická hra, v ktorej musíte mať dobrý postreh a rýchlosť. Cieľom je spájať rovnaké kamene a musíte dávať pozor na to, aby boli v rovnakej polohe.

Dog Mahjong

4.10.2014
81%
Hra - Dog Mahjong
Video sa načíta
Máme tu pre vás super mahjong so psíkmi! Cieľom je odstrániť všetky psíky z poľa. Nebude to ľahké, pretože ich nemôžete spájať len tak, ale musia byť v bezprostrednej blízkosti alebo im musíte utvoriť cestičku.

Tea Mahjong

22.9.2014
71%
Hra - Tea Mahjong
Video sa načíta
Je tu ďalší Mahjong. Spájajte kamene s rovnakými obrázkami. Budete obmedzený časom, takže sa snažte.
Hra - Black And White Mahjong 2
Video sa načíta
Zahrajte si ďalšie pokračovanie tejto hry! Cieľom bude ako v každom mahjongu skladať kamene s rovnakými obrázkami do dvojíc. Lenže tu budete musieť hľadať navyše kamene opačnej farby. Podarí sa vám ich odstrániť skôr, než vám vyprší čas?

Mahjong Gardens

21.9.2014
78%
Hra - Mahjong Gardens
Video sa načíta
Precvičte si vašu pozornosť na tejto hre, Mahjong je známa hra, v ktorej bude vaším cieľom spájať kamene s rovnakými obrázkami. Keď si nebudete vedieť rady, môžete použiť aj nápovedu.

Mahjong Link

20.9.2014
79%
Hra - Mahjong Link
Video sa načíta
Zahrajte si na našich stránkach tento skvelý Mahjong! Kto z vás túto hru ešte nehral tak dávajte pozor. Cieľom je odstrániť všetky kamene z poľa, lenže musia byť od seba dobre prístupné, inak ich nikdy nemôžete spojiť. Zvládnete ich odstrániť všetky skôr, než vám dôjde čas?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)