Logické

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - The Naughty Cheerleader Candy
Video sa načíta
Jason túži po roztlieskavačke Cindy, avšak aby jej to mohl povedať, musí sa zbaviť svojich spolužiakov. Pomôžte mu logickým spôsobom odpratať všetkých spolužiakov, aby mal voľnú cestu k Cindy. Podarí sa vám to?
Hra - Cover Orange: Journey Space
Video sa načíta
V tejto logickej hre sa vydáte do vesmíru, kde budete musieť ochrániť všetky pomaranče pred zlovestným mrakom. K dispozícii budete mať rozličné herné prvky, ktoré je potreba vhodne naukladať na plochu tak, aby ste pre pomaranče zabezpečili bezpečný úkryt.
Hra - Cat Around the World: Alpine Lakes
Video sa načíta
V ďalšom diely tejto skvelej logickej hry sa s hladnou mačkou vydáte k alpským jazerám. Vaša úlohu bude jednoduchá - dostať kúsok salámy či iného jedla k mačke. Aby sa vám to podarilo, musíte vhodne odoberať prvky na hracej ploche či ich inak vhodne využiť.

Snap the Shape: Japan

17.3.2016
76%
Hra - Snap the Shape: Japan
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, v ktorej budete mať za úlohu vyplniť prázdne polia pomocou rôzne tvarovaných kociek. Musíte použiť všetky kocky a nesmie vám zostať žiadne prázdne pole.

Tanooky Tracks

15.3.2016
80%
Hra - Tanooky Tracks
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej adventúry je nájsť všetky príšerky menom Tanooky, ktoré vypudili obyvateľov z ich domu. Príšerky sú dobre ukryté, takže musíte hľadať skutočne pozorne a prehľadať každé zákutie. Dokážete nájsť všetkých 12 príšeriek?

4 Elements 2

13.3.2016
73%
Hra - 4 Elements 2
Video sa načíta
Cieľom v tejto hre bude spojiť všetky kamene tak, aby ste urobili cestičku prúdu energie. Tento prúd musíte dostať do cieľa, aby ste mohli dokončiť level.

Monkey Go Happy Survive

12.3.2016
77%
Hra - Monkey Go Happy Survive
Video sa načíta
Vyberte si opičku a zažite nové menšie dobrodružstvá. Tentoraz však nebudete ovládať opičku, ale jeho kamaráta, ktorý musí prekonať rôzne prekážky. Využite svoj postreh, reagujte rýchlo a dávajte si pozor na pasti. Zvládnete prejsť všetky kolá?

Animal Office

11.3.2016
70%
Hra - Animal Office
Video sa načíta
Kto má rád adventúry, tak si zahrajte túto jednoduchú hru. Stačí iba klikať na prostredie a riešiť jednoduché úlohy.
Hra - Monkey GO Happy Ninja Hunt
Video sa načíta
Vyriešte niekoľko krátkych úloh a pomôžte opičiakom dostať sa domov. Nebude to ľahké, ale musíte dávať pozor a poriadne sa pozerať.
Hra - Monster Lab Feed Them All
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej hry je nakŕmiť čo najviac príšeriek za pomoci ovocia a zeleniny. Každá príšerka však je len ovocie príslušnej farby, takže musíte vybrať to správne, aby ste získali body. Na každé kolo máte pritom len obmedzený čas, takže sa snažte byť čo najrýchlejší.

Bug Match

2.3.2016
75%
Hra - Bug Match
Video sa načíta
Cieľom tejto hry je spojovať trojice obrázkov s rovnakým hmyzom. Akonáhle sa vám podarí rovnakú trojicu spojiť, zmizne z hracej plochy a vy získate body. Na každé kolo máte len obmedzený čas, počas ktorého sa musíte snažiť nazbierať čo najviac bodov.

10x10

2.3.2016
65%
Hra - 10x10
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej hry je ukladať na hraciu plochu rozličné kocky domina a snažiť sa tak zaplniť čo najväčšiu plochu. Kocky ukladajte tak, aby ste vytvorili súvislý riadok alebo stĺpec. Keď sa vám to podarí, kocky zmiznú a vy za ich odstránenie získate body.

Wheely 7 Detective

1.3.2016
90%
Hra - Wheely 7 Detective
Video sa načíta
Zažite s Wheelym nové dobrodružstvo a pomôžte mu nájsť rôzne stopy a prekonať prekážky, aby sa dostal do cieľa. Poradíte si ?

Build It Wooden Bridge

20.2.2016
79%
Hra - Build It Wooden Bridge
Video sa načíta
Cieľom v tejto hre bude postaviť most cez rieku. Nebude to jednoduché, a preto bude vašou úlohou ho spevniť tak, aby sa nerozpadol.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)