Logické

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Fancy Diver 2

13.6.2016
72%
Hra - Fancy Diver 2
Video sa načíta
Parádny logická hra, v ktorej musíte farebné kocky odstrániť tak, aby sa potápači dostali na hladinu.

Fruit Fever World

13.6.2016
70%
Hra - Fruit Fever World
Video sa načíta
Parádna hra, v ktorej budete spájať rovnaké ovocie. Musíte tiež plniť priania opičiek, ktoré tiež chcú ovocie. Môžete získať aj rôzne bonusy.

Flying Cheese

12.6.2016
78%
Hra - Flying Cheese
Video sa načíta
Podarí sa vám zakaždým dopraviť syr myške až do papule? Musíte ich správne hodiť a po ceste tiež vyzbierať hviezdy.

Mahjongg 3D

12.6.2016
80%
Hra - Mahjongg 3D
Video sa načíta
Kto má rád Mahjong, tak si iste obľúbi aj túto 3D verziu! Cieľom je odstrániť všetky kocky tak, aby nezostala ani jedna. Budete obmedzený časom, takže na nič nečakajte.

Hippo Chef

11.6.2016
83%
Hra - Hippo Chef
Video sa načíta
Podarí sa vám dopraviť jedlo hrochovi priamo do tlamy? Musíte odoberať prvky tak, aby ste neotrávili hrocha zlým jedlom a zároveň vyzbierali všetky hviezdy.
Hra - Princess Juliet Zoo Escape
Video sa načíta
Vydajte sa s princeznou Juliet do Zoo a pomôžte jej splniť rozličné úlohy a minihry. U každého zvieratka si môžete zahrať jednu hru a pokiaľ sa vám ju podarí splniť, získate ako odmenu ovocie. Dokážete splniť všetky úlohy a tým nazbierať potrebné ovocie?

Kitty Elves

19.4.2016
75%
Hra - Kitty Elves
Video sa načíta
Pomôžte dvom mačkám, aby spoločne prekonali rôzne nástrahy a dostali sa spoločne do cieľa. Aby každú cestu dokázali prejsť musíte využívať obe. Pomôžete im so splnením všetkých úloh?

Aztec Adventure

18.4.2016
70%
Hra - Aztec Adventure
Video sa načíta
Dvaja hrdinovia chcú preskúmať hrobku a zozbierať všetky vzácne drahokamy. Pomôžte im so splnením ich nápadu a použite oboch k vzájomnej spolupráci.
Hra - Monkey GO Happy Ninja Hunt 2
Video sa načíta
Zvládnete vyriešiť ďalší diel tejto známej a obľúbenej logickej hry? Vyberte si postavu, za ktorú budete hrať a hurá na to! Tiež jej môžete vybrať čiapočku a môžete začať riešiť hádanky.

Crumpled

6.4.2016
72%
Hra - Crumpled
Video sa načíta
Zažite dobrodružstvo s panáčikom a pomôžte mu dostať sa do cieľa. Na ceste vám bude pomáhať obláčik, ktorý má schopnosť sa premeniť na rôzne predmety. Tak sa pusťte do toho.

Salazar the Alchemist

5.4.2016
72%
Hra - Salazar the Alchemist
Video sa načíta
V tejto hre sa snažíte dosiahnuť čo najväčšie kombinácie. Každé tri spojené predmety dajú predmet lepšej hodnoty. Snažte sa získať čo najviac najlepších predmetov. Dávajte si však pozor, aby vám nedošli ťahy.

Monster Mansion

5.4.2016
76%
Hra - Monster Mansion
Video sa načíta
Parádna hra, v ktorej skladáte časti obrázka tak, aby sedeli. Na obrázok sa môžete pozrieť, kým je v celku. Potom stačí rôzne časti preskladať do plnej podoby. Hra má niekoľko obtiažností.

Troll Tale

5.4.2016
70%
Hra - Troll Tale
Video sa načíta
Zabavte sa zábavnou, ale aj strašidelnou adventúrou a pomôžte malému Trollovi, aby ju splnil. Aby ste sa neustále posúvali ďalej, musíte zbierať rôzne predmety a využiť ich na správnom mieste. Dokážete zdolať všetky úrovne?
Hra - Save the Princess: Love Triangle
Video sa načíta
Podarí sa vám oslobodiť princeznú zo zakliatia? Najskôr si k nej však musíte nájsť cestu skrz bludisko. Dávajte si pritom pozor na rôzne prekážky.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)